این بازی عاقبت فرمانده کوچک جنگ جهانی دوم است نسل نخست بازی فرمانده کوچک بطور گسترده ای تحسین شد و بیش از ده میلیون بازیکن در سطح جهان جذب این بازی شدند حالا پس از یک سال پرداختن به این بازی Little Commander 2 به صحنه آمده است . بازی فرمانده کوچک 2 یک بازی بسیار استراتژیک دفاع از برج می باشد و بازیکنان به عنوان فرمانده یکی از 3 قدرت بزرگ در بازی عمل می کنند .

با هدف انتخاب سلاح های مختلف و استراتژی های فوق العاده برای پاک کردن 60 سطح از ماموریت های دفاعی ، در این بازی ممکن است بازیکنان بطور پیوسته برج های جدید را باز کرده و یا ارتقاء دهند ، نصب ماژول های جدید برای برج های موجود و کسب ستاره های افتخار برای بهبود نقاط استراتژیک .

این بازی از هر دو حالت متصل به شبکه و حالت مستقل از شبکه پشتیبانی می کند ، در حالت شبکه بازیکن می تواند با یک حساب کاربری سایر بازیکنان در سراسر جهان را به چالش بکشد تا در رتبه بندی صعود کند .

این بازی را همین حالا می توانید دانلود کنید و از تمام ویژگی های یک بازی دفاع از برج که برای شما به ارمغان میاورد لذت ببرید .

 

 3_little_commander_2_clash_of_powers

 

 

ویژگی های بازی Little Commander 2 :

– عملکرد ساده و راحت ، کشیدن و رها کردن برای تعیین مکان برج و کشیدن با دو انگشت خود برای زوم در نقشه ی جنگ 

– نقشه با 4 موضوع مختلف ، 60 سطح برای بازی محلی و مرحله های بی شمار برای بازی تحت شبکه در انتظار شما هستند تا به چالش بکشید 

– حالت مسابقات جهانی ، به چالش کشیدن کشورهای دشمن و گرفتن قلمروی آنان 

– حالت پلکانی ، به چالش کشیدن بازیکنان سراسر جهان و صعود به بالای نمودار

– ارتقاء استراتژی فرمانده ، جمع آوری ستاره های افتخار برای کسب مزایای استراتژیک 

– سیستم رتبه بندی نظامی ، دفاع در برابر حملات دشمن بطور دائم برای دریافت 5 ستاره ی ژنرال

– دارای 16 نوع برج و ارتقاء آنان در آینده ی نزدیک ، برج ها لیزری ، برج تک تیر انداز ، برج مین های زمینی ، برج های هسته ای و ….

– وجود 3 کشور و 9 سلاح فوق العاده ؛ شما می توانید بمب EMP ، سلاح های بیولوژیکی و حتی موشک های هسته ای را رها کنید 

 

تصاویر محیط بازی :

 

little_commander_2-1

little_commander_2

 

 

 حجم : 49 مگابایت

 پسورد فایل فشرده : www.downloadkade.com

 دانلود با لینک مستقیم

 

 


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود