Libra – Weight Manager PRO نرم افزاری جالب در زمینه مدیریت وزن است. شما میتوانید به طور روزانه وزن خود را به طور دقیق در این نرم افزار وارد کرده و در نتیجه نمودار وزنی خود را در بازه های زمانی مشاهده کنید. اینطوری میتونید بر وزن خود کنترل داشته باشید و حواستون باشه که از وزن ایده آل خود دور نشید.

در این نرم افزار امکان این وجود دارد که برنامه غذایی مورد نظر خود را نیز وارد نرم افزار کرده و با انجام آن ، پس از مدتی تاثیر گذار بودن یا نبودن آن را مشاهده کنید. حداقل ورژن اندروید مورد نیاز برای نصب این نرم افزار ، 4.0 میباشد.

 

برنامه مدیریت وزن اندروید

 

ویژگی های بارز Libra – Weight Manager PRO :

آسانی کار با برنامه

نمودار قابل زوم و مشاهده از تمام زوایا

نشان دادن BMI

تعیین هدف مشخص و زمان رسیدن به آن

آمار و ارقام دقیق

استخراج اطلاعات به صورت فایل Exel

 

نظرات تعدادی از کاربران Google Play درباره نسخه جدید این برنامه :

Peter Alderton : نرم افزاریه که خیلی خوب و شیک طراحی شده و جزو معدود اپ هایی هست که هر روز ازش استفاده میکنم. به جای SD کارت از Cloud برای ذخیره سازی استفاده میکنه.

David Zwissler : قبلا خیلی خوب کار میکرد ولی تو نسخه جدید با مقیاس Withings مشکل داره که خیلی اذیت میکنه.

Connor Callagher : الان چندین ساله که تو تمرین هام بهم کمک میکنه و همیشه وزنم رو توش ثبت میکنم . تو این چند سال هیچ مشکلی توش ندیدم.

Robert Latham : یکی از بهترین اپ های مدیریت وزنی هست که تا امروز دیدم. الان چند ساله که ازش استفاده میکنم و تا الان خیلی برام مفید بوده.

 


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345