Tanks of Battle: World War 2 به این بازی خوش آمدید. در بازی تانک های جنگ جهانی دوم مهم ترین اهمیت را استراتژی های نظامی دارد.
وسایل نقلیه زرهی نیز یک مهره اساسی در مبارزات میان ملل بوده است. تانک های خود را برای تسلط بر میدان جنگ آماده کنید. نیروهای متحدین در مقابل نیروهای متفقین در این بازی شما یک جنگ زرهی تاریخی را تجربه می کنید.چه اینکه برای سلطه برجهان مبارزه کنید و یا به عنوان نیروی متفقین این روشن است که نقش شما در این بازی فرماندهی تانک است.با قدر ت و تصمیم های استراتژیک خود دشمن را شکست دهید و گردان خود را در یک نبرد با شکوه به پیروزی برسانید.

آیا می دانید چه چیزی باعث شده که تاریخ عوض شود؟

همیشه می خواستید همه آنچه را که کاملا شبیه به یک افسانه جنگ هست را بدانید؟آیا می خواستید جنگ جهانی دوم را در یک جبهه تاریخی تجربه کنید و دشمن خود را شکست دهید.در جنگ جهانی 2 شما می توانید فرمانده تانک یکی از قدرتمند ترین نیروهای مسلح در جنگ جهانی دوم باشید.

یک ترکیب عالی از استراتژی و عمل

یک تصمیم استراتژیک نظامی برای نفوذ به خط دفاعی دشمن در حالت لشکرکشی بازی بگیرید و با استفاده از قدرت نظامی وآتش افروزی با شکست بی امان دشمن در حالت بی پایان بازی امتیاز خوبی در بازی کسب کنید. استفاده از تانک های تاریخی جنگ جهانی دوم برای ساخت گردان از میان مجموعه ی گسترده ای از تانک های رزمندگان بزرگ جنگ جهانی دوم تانک مورد نظر را انتخاب کنید.انتخاب بهترین تانک در استراتژی ها و انفجار راه شما در مسیر جنگ تاثیر گذار است. ما تانک های بسیار عالی در اختیار داریم: Sovjet T-34 و American M4 Sherman و بسیاری تانک های دیگر

دارای 13 تانک نمادین جنگ جهانی دوم

با استفاده از پرچم مورد علاقه خود و با توجه به دو طرح ملی و ویژه ی این بازی تانک خود را مشخص کنید.

تانک خود را از نظر استراتژیکی ارتقا دهید تا بتوانید ان را قوی تر سازید.

به نفع خود از سلاح های کمکی مانند حمله هوایی و شعله افکن استفاده کنید.

در اطراف پرسه زنید و میدان های جنگ تاریخی خیره کننده را کشف کنید و با دشمنان خود مبارزه کنید.

منبع: دانلود Tanks of Battle: World War 2  بازی نبرد تانک ها:جنگ جهانی دوم اندروید


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345