نرم افزار  AquaSoft SlideShow Premium 12.1.03

نرم افزار تبدیل عکس به فیلم

ورژن جدید  + کرک سالم

AquaSoft SlideShow Premium

AquaSoft SlideShow نرم افزاری جالب برای اشتراک گذاری عکس ها موسیقی و متن ها و لحظات خود با دیگران و در قالب فیلم میباشد که میتواند لحظاتی زیبا و خاره انگیز را برای شما رقم بزند.

همانطور که گفته شد به کمک AquaSoft SlideShow شما میتوانید عکس ها ،موسیقی ها و متن های خود را با بهترین کیفیت تبدیل به فیلم و اسلاید های متحرک کنید و از به اشتراک گذاری خاطرات خود لذت ببرید.این نرم افزار افکت های زیبای را روی تصاویر اعمال کرده به طوری که تصاویر شما را زیباتر از گذشته جلوه میدهد. سعی کنید برش های مناسبی  در عکس ها ایجاد کنید و تصاویر را با بهترین برش و چیدمان در صحنه قرار دهید و مطمئن شوید دیافراگم مناسبی را برای جلوه های ویژه دارید تا قالب عکستان با افکت ها و جلوه هایی که به آن میدهید تناسب داشته باشد.

شما میتوانید در برنامه تنظیمات خاصی را روی اسلاید هایی که به صورت فیلم حرکت میکنند ، اعمال کنید. مثلا میتوانید مدت زمان نشان دادن هر اسلاید یا جهت و نحوه حرکت آن را مشخص کنید یا به اسلاید ها افکت انیمیشن بدهید.

از دیگر ویژگی های نرم افزار  :

  • نمایش تصاویر در بهترین کیفیت،هیچ پیکسلی از دست نخواهد رفت
  • نمایش تصاویر در اندازه کامل
  • قابلیت انتخاب قطعه ای از تصویر با زوم کردن در یک منطقه مشخص
  • داشتن بیش از 280 افکت متنوع

پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345