نرم افزار Macrium Reflect v7.3.5550

نرم افزار بازیابی ایمیج و مدارک

ورژن جدید  + کرک سالم

Macrium Reflect

Macrium Reflect نرم افزاری کاربردی جهت بازیابی تصاویر ،فیلم ها، اسناد و مدارک و ایمیل های فراموش شده یا حذف شده میباشد که با استفاده از آن به راحتی میتوانید دیتا های حذف شده خود را ریکاوری کنید.

این برنامه برای پشتیبان گیری از رایانه شخصی و سرور طراحی شده و در هر دو سیستم قابل نصب است و به شما کمک میکند تا اطلاعات شخصی رایانه خودتان و از آن مهمتر اطاعات کاری و تجاری رایانه شرکت خود را ریکاوری کنید و با بکاپ گیری مداوم از اطلاعات ، از گم شدن آنها جلوگیری کنید.این برنامه آرامش خاطر را به سازمان های تجاری  و کاربران شخصی در حفظ اطلاعات مهم آنها میدهد تا دیگر نگران حذف شدن اطلاعات خود نباشند.

با اطمینان خاطر هارد دیسک خود را ارتقا دهید و ویندوز خود را عوض کرده و آن را به روز کنید و نگران حذف شدن اطلاعات نباشد زیرا برنامه اطلاعات را در یک درایو مجازی ذخیره میکند. Macrium Reflectبه صورت فوق العاده سریع امکان تصویر برداری فیزیکی و مجازی از سیستم عامل را فراهم میکند. با استفاده از Macrium ReDeploy تصاویر را به سخت افزار غیر مشابه برگردانید.این برنامه به صورت خیلی دقیق ریکاوری کرده و اطلاعات را تا سطح پوشه ها و پرونده های کوچک را هم بازیابی میکند.

از دیگر ویژگی های نرم افزار  :

  • مدیریت کاملا ساده شامل برنامه های پشتیبان گیری از پیش تعیین شده برای استراتژی های محبوب پشتیبان گیری 
  • پشتیبان گیری از کل رایانه شخصی در یک فایل تصویری فشرده شده 
  • پشتیبان گیری از پرونده ها و پوشه ها در یک فایل بایگانی فشرده شده
  • پشتیبانی از دیسک پویا MBR و پشتیبانی از دیسک GPT

پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345