نرم افزار Adobe XD 36.1.32

نرم افزار ساخت رابط کاربری سایت

ورژن جدید  + کرک سالم

Adobe XD

Adobe XD عنوان برنامه ای کاربردی و یکی دیگر از برنامه های شرکت ادوبی (Adobe) میباشد که به کمک آن میتوان رابط کاربری برای سایت و موبایل طراحی کرد ، چرا که یکی از مهمترین بخش های یک برنامه یا سایت ، بخش رابط کاربری است ، زیرا که کاربران بصورت مستقیم با آن سرو کار دارند ، پس باید در ساخت آن دقت بالایی به خرج داد و ویژگی های خاصی را برای آن طراحی کرد.

این ابزار به طور خاص برای ساخت نمونه های اولیه سریع و همچنین برای رابط کاربری و طراحی با اطمینان بالا طراحی شده است. با استفاده از نرم افزار Adobe XD هرکسی میتواند فریم های خاص خود و برنامه ها و وبسایت ها را به زیبای طراحی ورابط کاربری آن را بسازد. پس از داشتن نمونه اولیه ، می توانید تصاویر را به Visual Studio یا IDE مورد نظر خود وارد کرده و شروع به ایجاد برنامه نهایی کنید. برای طراحی خود پیوندهای اینترنتی ایجاد کنید که می توانید برای دریافت بازخورد با دیگران به اشتراک بگذارید. نظرات را میتوان بصورت مستقیم به نمونه اولیه یا components های خاصی از طرح شما پیوند زد که به محض افزودن نظر به شما اطلاع داده می شود. قابلیت های این نرم افزار بسیار زیاد بوده و چه شما با یک محیط یا 100 محیط کاری ، کار بکنید ، برای نرم افزار اهمیت ندارد و میتواند برای همه آنها رابط کاربری تهیه کند ، پس نرم افزاری بسیار قابل اعتماد است.

از دیگر ویژگی های نرم افزار  :

  • ساخت هر تعداد طرح برای صفحات مختلف و دستگاه ها در یک پروژه
  • قابلیت اشتراک گذاری طرح های خود با دیگران
  • سازگاری با دیگر محصولات شرکت ادوبی
  • پشتیبانی چند زبانه

پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
باکس دانلود