نرم افزار WinCatalog 2020.3.1.121

نرم افزار مرتب سازی فایل

ورژن جدید  + کرک سالم

WinCatalog

WinCatalog نرم افزاری بسیار کاربردی برای افرادی است که حافظه کوتاه مدت ضعیفی دارند یا با دیسک ها و CD  و DVD زیادی سروکار دارند و مدام محل ذخیره فایل های مختلف را فراموش میکنند یا به سختی محل ذخیره یک موسیقی ، ویدیو یا … را میتوانند به خاطر بیاورند.

WinCatalog از تمامی فولدر ها و فایل های موجود در رایانه شما ، دیسک ها، فلش ها ، هارد ها و منابع خارجی که به رایانه شما متصل شده اند اطلاعاتی را جمع آوری کرده و همه آنها را خیلی منظم طبقه بندی و آرشیو میکند و لیستی از تمام این دیتا ها را ایجاد میکند. هنگامی که شما دنبال یک فایل بخصوصی هستید ولی محل ذخیره آن را به خاطر ندارید یا نمیدانید در کدام هارد یا دیسک ذخیره شده است، کافی است WinCatalog را باز کنید واسم برنامه مورد نظر خود را تایپ کنید تا آدرس ذخیره سازی آن را به شما بدهد. البته این نرم افزار اطلاعات زیادی را از فایل های شما میگیرد تا جست وجو فایل ها به سرچ اسم آن فایل محدود نشود و شما بتوانید با سرچ کردن دیگر ویژگی های آن فایل مثل سایز و… فایل مورد نظر خود را پیدا کنید. اصلا نگران حجم داده های خود نباشید، WinCatalog تمامی فایل های شما را بدون توجه به حجم آنها، طبقه بندی میکند.

از دیگر ویژگی های نرم افزار  :

  • امکان مدیریت مجموعه خود بین پوشه های مجازی با استفاده از Drag’n’Drop.
  • امکان انتقال مجموعه ها و لیست مخاطبین
  • امکان ساخت گزارش
  • امکان تولید گزارش های HTML برای ارسال به شخصی ، انتشار در وب یا چاپ.
  • پشتیبانی از بسیاری از زبان های زنده دنیا

پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345