نحوه بازیابی فایل ها یا داده ها در تبلت سامسونگ با استفاده از Wondershare Dr. Fone

 

از دست دادن اطلاعات یکی از رایج ترین مشکلی است که ممکن است خیلی از تبلت ها به آن دچار شوند. فایل های شخصی, عکس ها, فیلم ها و مخاطبان و … اطلاعات بسیار مهمی برای هر فرد به شمار می آیند و قطعا از دست دادن آنها مشکل بزرگی خواهد بود. با این حال شما با استفاده از یک برنامه می توانید از این اتفاق جلوگیری کنید و یا اطلاعات از دست رفته ی خود را بازیابی کنید. شما به دو روش می توانید این کار را انجام دهید :

 1. استفاده از Wondershare Dr. Fone برای اندروید
 2. استفاده از بازیابی اطلاعات Asoftech  

 

مراحل استفاده از Wondershare Dr. Fone برای اندروید

 

 1. Wondershare را دانلود کنید. به وب سایت Wondershare بروید و روی “ Buy Now ” کلیک کنید. به صفحه ی خرید برنامه منتقل می شوید. نوع مجوز را انتخاب کنید و روی “Add to cart” کلیک کنید. در صفحه ی بعد گزینه ی پرداخت خود را انتخاب کنید. شما می توانید از کارت اعتباری پرداخت کنید.

برای شروع دانلود روی “Checkout” کلیک کنید.

Wondershare دارای نسخه آزمایشی رایگان است، اما به شما اجازه نمی دهد اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید. هزینه ی نسخه ی پرداخت شده 49.95 دلار آمریکا است.

برنامه Wondershare

 1. Wondershare را راه اندازی کنید. هنگامی که نصب برنامه تمام شد, می توانید با کلیک روی آیکون آن در دسکتاپ آن را راه اندازی کنید.

 

 1. تبلت سامسونگ خود را به کامپیوتر متصل کنید. برای این کار از کابل USB دستگاه استفاده کنید.

گزینه USB debugging

 1. USB debugging را در دستگاه اندروید خود فعال کنید. این مرحله بسته به نسخه ی اندروید دستگاه شما متفاوت است:

برای  Android 2.3یا نسخه های قدیمی تر, روی “Settings” ضربه بزنید. در منوی تنظیمات به ترتیب زیر انتخاب کنید :

Applications >> Development >> USB Debugging.

برای Android 3.0 تا 4.1, روی “Settings” ضربه بزنید و سپس “ Developer Options ” را انتخاب کنید. در منوی Developer Options گزینه ی “USB debugging ” را علامت بزنید.

برای Android 4.2 یا جدیدتر, ابتدا روی “Settings” و سپس “ About Phone ” ضربه بزنید. روی “Build number” چندین بار ضربه بزنید تا Developer Options برای شما فعال شود. به منوی اصلی تنظیمات برگردید و “ Developer Options ” را انتخاب کنید و سپس “ USB Debugging ” را فعال کنید.

پیامی روی صفحه مشاهده خواهید کرد به این منظور که دستگاه شما شناسایی شده است.

انتخاب فایل های بازیابی

 1. نوع فایل هایی را که میخواهید بازیابی کنید, انتخاب کنید. این فایل ها می توانند عکس, فیلم, مخاطب و … باشند. روی آنها کلیک کنید.

شما هم چنین می توانید همه ی گزینه ها را با انتخاب گزینه ی “Select all” انتخاب کنید. برای ادامه ی فرایند روی “Next” کلیک کنید.

انتخاب نوع اسکن

 1. حالت اسکن را انتخاب کنید. شما می توانید “استاندارد” یا “پیشرفته” را انتخاب کنید.

حالت استاندارد بازیابی ساده “Scan and recover” می باشد, در حالی که حالت پیشرفته جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. برای ادامه ی فرایند روی “Next” کلیک کنید.

گزینه ی start

 1. روی دکمه ی “Start” کلیک کنید. فایل های تبلت شما اسکن خواهد شد.

بعد از کلیک روی دکمه ی “Start”, پنجره ی جدیدی در تبلت برای شما باز می شود. روی گزینه ی “ Allow ” ضربه بزنید. مجددا روی گزینه ی “Start” ضربه بزنید تا فرایند اسکن ادامه پیدا کند.

قبل از اسکن کردن پیشنهاد می شود تبلت خود را شارژ کنید.

گزینه یRecover

 1. فایل ها را بازیابی کنید. هنگامی که اسکن تمام شد, نتیجه در دسته بندی مختلف نمایش داده می شود. روی فایل هایی که می خواهید بازیابی کنید کلیک کنید و گزینه ی “Recover” را انتخاب کنید تا در کامپیوتر ذخیره شوند.

 

 

منبع : نحوه بازیابی فایل ها یا داده ها در تبلت سامسونگ با استفاده از Wondershare Dr. Fone


پشتیبانی
 • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود