نحوه ی حمل و نقل مواد غذایی

شما می توانید مواد غذایی را به نقاط مختلف جهان برای اعضای خانواده و مشتریان خود ارسال کنید. اگر می خواهید از طریق پست مواد غذایی را ارسال کنید می توانید برای حفظ تازگی از بسته بندی مخصوص این کار استفاده کنید. شما می توانید با فراهم آوردن سرمای لازم در کنار مواد غذایی به تازه ماندن آن کمک کنید.

 

مراحل

 

 1. مواد غذایی را که می خواهید ارسال کنید, بپزید. هنگامی که غذا کاملا سرد شد و آماده ی بسته بندی شد, آن را درون ظرفی بگذارید که کاملا به اندازه ی غذا باشد.

بسته بندی مواد غذایی

 1. مواد را داخل بسته بندی بگذارید. یک بسته ی سرد زیر ظرف بگذارید.
 2. برای چسباندن بسته ی سرد به ظرف از چسب محکم استفاده کنید. اگر غذایی که می خواهید ارسال کنید مرغ, ماهی یا گوشت باشد باید یک بسته ی سرد دیگر در بالای ظرف بچسبانید.
 3. یک جعبه فراهم کنید که سایز آن نزدیک به سایز ظرف باشد. ظرف را به همراه بسته بندی سرد درون جعبه قرار دهید.

بسته بندی کردن

 1. با قرار دادن آکاستیو در دو طرف ظرف, غذا را در برابر حرکات ایمن کنید. اگر با قرار دادن آکاستیو در اطراف ظرف, باز هم غذا درون جعبه تکان می خورد می توانید در بالا و پایین ظرف هم آکاستیو قرار دهید و فضای آزاد درون جعبه را پر کنید.
 2. روی جعبه ی بسته بندی غذا با ماژیک بنویسید ” در یخچال نگهداری شود “. با این کار فرد متوجه می شود که بعد از دریافت جعبه باید ظرف را سریعا درون یخچال قرار دهد.
 3. هر 4 طرف درب جعبه را ببندید به طوری که نیمی از درب هر طرف زیر درب بعدی قرار گرفته باشد.
 4. بعد از بستن هر 4 درب, جعبه را با چسب محکم ببندید.
 5. برای ارسال, بسته را به اداره ی پست ببرید. حتما درخواست کنید که بسته باید طی 24 ساعت به گیرنده برسد تا محتویات آن سالم بماند.
 6. شماره ی خود را روی بسته یادداشت کنید تا در صورت به وجود آمدن مشکل با شما تماس گرفته شود. هزینه ی ارسال 24 ساعته را پرداخت کنید و آدرس گیرنده را در محل مشخص شده وارد کنید.

منبع : نحوه ی حمل و نقل مواد غذایی


پشتیبانی
 • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود