نحوه ی دانلود ویدئو از همه ی سایت ها با استفاده از یک برنامه ی دانلود کننده ی آنلاین به صورت رایگان

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه به صورت رایگان از سایت های مختلف ویدئو دانلود کنید. برای دانلود ویدئو از سایت های مختلف تنها یک راه وجود ندارد و اگر همه ی راه های دانلود ویدئو را یاد بگیرید به راحتی می توانید از هر سایتی ویدئو دانلود کنید. اگر می خواهید از Facebook ویدئو دانلود کنید, باید بدانید که نحوه ی انجام این کار کمی با دیگر سایت ها متفاوت است.

مراحل دانلود با استفاده از یک دانلود کننده ی آنلاین

 1. از طریق مرورگر سیستم خود به قسمت فیلم مورد نظر در سایت های YouTube, Dailymotion یا Clipfish بروید.
 2. آدرس ویدئو را انتخاب کنید. از قسمت نوار آدرس در بالای صفحه, آدرس ویدئو را انتخاب کنید.
 3. آدرس را کپی کنید. اگر از سیستم ویندوز استفاده می کنید دکمه های Ctrl+C و اگر از سیستم مکینتاش استفاده می کنید دکمه های Command+C را فشار دهید.
 4. وب سایت Convert2MP3 را باز کنید. در مرورگر خود آدرس http://convert2mp3.net/en/ را وارد کنید. این سایت ویدئو های وب سایت هایی مانند YouTube, Dailymotion و Clipfish را به فایل های قابل دانلود صوتی (MP3) و تصویری (MP4) تبدیل می کند.

اگر این سایت به زبان آلمانی برای شما باز شد و شما زبان انگلیسی را ترجیح می دادید, روی پرچم آمریکا کلیک کنید.

 1. روی فیلد لینک ویدئو کلیک کنید. این فیلد زیر سربرگ “Insert video link (URL) and select format” و در وسط صفحه قرار دارد.
 2. آدرس ویدئو را جایگذاری کنید. اگر از سیستم ویندوز استفاده می کنید دکمه های Ctrl+V و اگر از سیستم مکینتاش استفاده می کنید دکمه های ⌘ Command+V را فشار دهید. اکنون باید آدرس ویدئو را در این فیلد مشاهده کنید.
 3. از سمت راست فیلد متنی, روی mp3 ▼ کلیک کنید. یک منوی کشویی برای شما ظاهر خواهد شد.
 4. روی mp4 کلیک کنید. شما این گزینه را در منوی کشویی mp3 ▼ مشاهده خواهید کرد. با این کار MP4 به عنوان فرمت ویدئوی شما انتخاب می شود.
 5. یک کیفیت را انتخاب کنید. از منوی کشویی گزینه ی “MP4 quality” را انتخاب کنید, سپس کیفیت مورد نظر خود را مشخص کنید.

کیفیتی که در این قسمت انتخاب می کنید نمی تواند بیشتر از کیفیت فیلم اصلی باشد. به عنوان مثال شما نمی توانید فیلمی را که کیفیت آن 720p است با کیفیت 1080p دانلود کنید.

 1. روی convert کلیک کنید. این دکمه به رنگ نارنجی است و در سمت راست فرمت فایل قرار دارد. با این کار لینک دانلود ویدئو ایجاد می شود.

اگر با کلیک کردن روی این دکمه با خطای “pick another video” یا “cannot be downloaded” مواجه شدید احتمالا سایت در حال تعمیر و به روز رسانی است. سعی کنید 24 ساعت بعد این کار را مجددا تکرار کنید.

 1. روی Download کلیک کنید. این دکمه به رنگ سبز است و در وسط صفحه قرار دارد. اکنون فایل MP4 ویدئوی شما در حال دانلود در کامپیوتر است. ممکن است قبل از دانلود لازم باشد محل ذخیره سازی ویدئو را انتخاب کنید و روی دکمه ی Save کلیک کنید.

 

منبع : نحوه ی دانلود ویدئو ازسایت ها با استفاده از برنامه دانلودکننده ی آنلاین به صورت رایگان


پشتیبانی
 • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود