نرم افزار Luminar AI 1.0.1

نرم افزار ویرایش حرفه ای عکس

ورژن جدید  + کرک سالم

Luminar AI

Luminar AI 1.0.1 عنوان نرم افزاری کاربردی و جالب در زمینه گرافیک و ویرایش عکس میباشد که به طور اتوماتیک و با استفاده از افکت ها و ابزار هایی که دارد ، عکس های شما را ویرایش و ادیت کرده و تصاویری زیباتر و با کیفیت تر برای آن دسته از افراد که همیشه خواهان تصاویری زیبا با جلوه های خاص از خود هستند ، به ارمغان میاورد.

Luminar AI یکی از سریعترین نرم افزار های ویرایش عکس میباشد که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردار است و از دید چشم انسان به تصاویر نگاه کرده و سعی میکند با ابزار های خود عکس و رزولوشن آن را به آنچه با چشم طبیعی دیده میشود شبیه کند. با Luminar AI ایجاد عکس های شگفت انگیز بسیار آسان است. شما میتوانید جلوه های ویژه ای همچون مه ، بخار ، نم باران و… را به تصویر بدهید و همچنین تصاویر سه بعدی با عمق مناسب و جلوه ای طبیعی را خلق کنید. جزئیات را در همه مکان های مناسب افزایش دهید ، بدون اینکه در این کار زیاده روی کنید. برنامه با هوش مصنوعی فوق العاده ای که دارد آب ، آسمان و اشیا و.. را به خوبی تشخیص میدهد و عمق آنها را به صورت طبیعی تنظیم میکند. برنامه توانایی خوبی در حفظ رنگ و بافت تصویر دارد و رنگ ها را با کیفیت تر و طبیعی تر جلوه میدهد. شما میتوانید ویرایش تصویر را به صورت دستی و مانند فتوشاپ انجام دهید یا از تنظیمات پیشفرض نرم افزار استفاده کنید تا برنامه ، خود به افکت گذاری عکس شما بپردازد.

از دیگر ویژگی های نرم افزار  :

  • محیط گرافیکی زیبا و جذاب
  • رابط کاربری آسان
  • امکان تغییر شرایط آب و هوایی و آسمان
  • پشتیبانی از چندین زبان زنده دنیا

توجه: نسخه 64 بیتی نرم افزار فقط در ویندوز 10 قابل نصب است.


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
باکس دانلود