Potion Explosion
این بازی برنده جایزه ی بازی های پازلی است.این بازی را به صورت انفرادی و یا به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان سراسر جهان و در حالت های Local Pass & Play انجام دهید.
مواد منفجره با انجام واکنش های زنجیره ای باعث تشکیل موادی دیگر می شوند و شما نیز آن ها را در یک آزمایشگاه جمع آوری می کنید.پس از آن شما باید اشک های اسب شاخدار،شوره سر پری خود را به سختی جمع آوری کنید تا بتوانید مخلوط قدرتمند خود را با افکت های جذاب دیگر آماده کنید.


نحوه بازی:
در ابتدای بازی به هر بازیکن معجون هایی برای تکمیل افکت های ویژه و نیز موارد دیگری ارائه می شود.شما می توانید مواد تشکیل دهنده خود را از لیست انتخاب کنید و توجه داشته باشید که با انتخاب مواد مختلف آنها از لیست حذف خواهد شد.اگر دو ماده طبیعی را با هم مخلوط کنید آنها منفجر خواهند شد.شما می توانید از این مواد برای ساخت معجون خود استفاده کنید. شما تنها یک فضای مخزن محدود دارید تا مواد باقیمانده را از یک نوبتی به نوبت دیگر ذخیره کنید، بنابراین باید مواد مورد نظر خود را به دقت انتخاب کنید. هنگامی که یک معجون تکمیل می شود، شما امتیاز می گیرید، می توانید از اثر قدرتمند خود استفاده کنید و یک معجون را برای ساخت معجونی دیگر انتخاب کنید.

 
جادوگری که بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده خواهد بود.
برای امتحان معجون سازی در حالت انفرادی بازی آماده شوید.
در مقابل حداکثر 3 هوش مصنوعی این بازی رقابت کنید تا مهارت های خود را در ساخت معجون تقویت کنید.
حرفه ای بودن خود را در حالت چند نفره بازی نشان دهید.
در برابر دیگر جادو گران جهان که از سراسر دنیا در این بازی حضور دارند شرکت کنید و بالاترین امتیاز را کسب کنید.
به طور خلاصه، ویژگی های بازی عبارتند از:
دنیای جادویی بازی های تخته که به صورت دیجیتالی ارائه شده است.
گیم پلی تاکتیکی که به شما اجازه می دهد سبک های مختلف بازی و استراتژی های متعدد را تجربه کنید
دارای حالت انفرادی با قابلیت بازی در مقابل 3 هوش مصنوعی
حالت چند نفره و آنلاین بازی با قابلیت نمایش امتیازات به صورت جهانی


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345